Pokaz lotnictwa za sprawą wypożyczalni aut Gdańsk

Posted by: | Posted on: Kwiecień 8, 2016
Read More ...

GdańskNiesamowite atrakcję czekają na mieszkańców Gdańsk znajdującego się na terenach nadmorskich w województwie Pomorskim. Za sprawą dobrej organizacji i wpływów lokalnych aktywnie działających stowarzyszeń udało się sprowadzić do miasta słynną na cały świat grupę artystyczną noszącą nazwę „ podniebny piękny świat”.

Wypożyczalnia aut Gdańsk głównym sponsorem…

Nie byłoby możliwości sprowadzenia tego typu popularnego przedstawiciela tego jakże widowiskowego sportu gdyby nie udział i hojność zaoferowana przez głównego sponsora imprezy czyli firmę wypożyczalnia aut Gdańsk. Prezes tej największej na obecnym rynku firmy jest zapalonym miłośnikiem podniebnych akrobacji i pewnie też właśnie te zainteresowania miały wpływ – że postanowił wyłożyć kwotę rzędu osiemdziesięciu dziewięciu tysięcy amerykańskich dolarów na kilkugodzinne show.

Jak to będzie?

Najważniejszym aspektem na który niestety żadne pieniądze nie mają wpływu jest aspekt pogody. Zapytany przez nas Pan Prezes firmy wypożyczalnia aut Gdańsk co wówczas jeśli dnia dwudziestego piątego sierpnia (kiedy to przewidywane jest wielkie wydarzenie) będzie deszczowo i zachmurzenie nie odpowiedział nam na to pytanie a wręcz nabrał wody w ustach. Nam jako zwykłym śmiertelnikom i przeciętnym obywatelom pozostają gorliwe modlitwy by tak wielkie wydarzenie – transmitowane na cały kraj mogło się jednak odbyć i pieniądze przekazane przez firmę wypożyczalnia aut Gdańsk nie poszły na marne. Jest to w interesie całej lokalnej społeczności bo wszyscy z nas mieszkańców mogą na tej imprezie bardzo skorzystać zarówno finansowo jak i wizerunkowo.

To nie pierwsza impreza…

Warto dodać że to nie pierwsza taka inicjatywa firmy wcześniej wypożyczalnia aut Gdańsk zaprosiła na tor wyścigowy w wynajemPrzczółkach najszybszych kierowców na świecie. Wtedy również byli głównym sponsorem imprezy. Co ważne to oni trzy lata wcześniej zorganizowali juz słynny na całą Europę wyścig dla amatorów. Wypożyczalnia aut Gdańsk niczym RedBull zaczyna działać w sferach sportów ekstremalnych. Są również sponsorami kilku światowej sławy sportowców działającej właśnie w sportach ekstremalnych. Głównie są to kierowcy ale w tej grupie znalazły się również piloci, piłkarze i mistrzowie sportów zimowych. Czy wypożyczalnia aut Gdańsk dorówna marką Redbull bądź Rockstar? NIe sądzę ale i tak dobrze że działają.

Dodaj komentarz